top of page

Acerca de

1.png
avsa-adasi-turuyenler-apart-01_1.jpg

HAKKIMIZDA

Avşa Adası'nda başlayan serüvenimiz ''Apart Otel'' konseptiyle yıllardır konaklama sektörüne emek vermiş, nezih bir aile işletmesi olarak ilk günkü gibi devam ediyor.

 

Şehir dışına her çıkışımızda bizler için en önemli sorunlardan biri şüphesiz ki "nerede kalacağım?" sorusudur. Seyahat amacımız ve zaman tasarrufu doğrultusunda lokasyon, ulaşım kolaylığı, konaklayacağımız işletmenin kalitesi, temiz olması gibi bir çok faktör hepimizi düşündürmektedir. Tüm bu konuları ele aldığımızda "nerede kalacağım?" sorusuna verilecek tek doğru cevap, eviniz gibi hissedeceğiniz yer Türeyenler Apart.

 

Türeyenler Apart odalarında klima, televizyon, buzdolabı, WC, 24 saat sıcak su bulunan duş mevcuttur. Odalar 2,3 ve 4 kişilik hazırlanmıştır. Odaların balkonları deniz manzaralıdır.  

 

Türeyenler Apart‘ta yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tüm odalarında bulunan mutfaklarda kendi eviniz gibi yemeğinizi pişirebileceğiniz mutfak araç ve gereçleri bulunmaktadır. Ayrıca mangalınızı hazırlayabileceğiniz imkan mevcuttur.

 

Türeyenler Apart Avşa Adası merkezinde apart-pansiyon olarak Denize yakın konumunda uygun pansiyon fiyatları ile mutfaklı apart odalarında eviniz konforunu sunmaktadır. Sessiz, gürültüden uzak ve ekonomik olması nedeniyle tercih edilmekte.. Tamamen aile işletmesi olan tesisimiz huzurla kalacağınız bir işletmeyiz.

Bize Ulaşın

Deniz Mahallesi, Akdere Sokak No:6 Avşa Adası/Marmara
avsatureyenlerapart@gmail.com

05424005337

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page